Szczegóły oferty pracy

Stażysta ds. Influencer Marketingu

NativeHash

Poznań, Poland

Data dodania oferty:

01/10/2024

Staż

Opis oferty

NativeHash to agencja influencerów, a dokładniej innowacyjny start-up, który ma w genach nowoczesne rozwiązania AI i wykorzystuje je w kampaniach influencer marketingowych. Wraz z rozwojem firmy powiększamy nasz zespół i poszukujemy Stażysty/Stażystki ds. Influencer Marketingu.

W social mediach czujesz się jak ryba w wodzie, a rynek influencerów znasz od podszewki? Masz głowę pełną pomysłów, a kreatywność to Twoje drugie imię? Chcesz dołączyć do wyjątkowego zespołu i pracować z młodą, pełną energii ekipą? To znakomicie. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy:
Jasionka Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny "Aeropolis" lub praca zdalna (home office)

Wymagania:
● student/-ka lub absolwent/-ka kierunku: marketing, dziennikarstwo, PR, reklama, social media lub pokrewne,
● znajomość rynku influencerów, bieżących trendów oraz mediów społecznościowych,
● bardzo dobra znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Tiktok),
● znajomość pakietu MS Office, MS Excel,
● dobra znajomość Canvy
● silne nastawienie na realizację celów i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań,
● niezwykłe pokłady kreatywności i nieszablonowego myślenia,
● bardzo dobra organizacja pracy,
● komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
● entuzjazm i pozytywne nastawienie.

Obowiązki:
● wsparcie specjalistów w koordynowaniu kampanii z udziałem influencerów,
● aktywne pozyskiwanie marek i nawiązywanie współpracy komercyjnej,
● badanie i analiza rynku w celu identyfikacji potencjalnych partnerów,
● opracowywanie strategii pozyskiwania marek, uwzględniającej unikalne potrzeby i cele klientów,
● wsparcie w aktywnym budowaniu relacji biznesowych z aktualnymi partnerami oraz rozpoznawanie nowych możliwości współpracy.
● współtworzenie i pomoc we wdrażaniu strategii dla efektywnej komunikacji agencji influencer marketingowej,
● współpraca z resztą teamu, specjalistami ds. social media i influencer marketingu.

Oferujemy:
● 3-miesięczne bezpłatne lub płatne praktyki/staż w ramach studiów,
● praca w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym „Aeropolis” w Jasionce lub zdalnie,
● wsparcie oraz dostęp do platformy kursowej,
● elastyczny czas pracy, brak korporacyjnych struktur i procedur,
● ciekawą i pełną wyzwań pracę przy fascynujących projektach dla znanych marek,
● pracę w młodym i dynamicznym zespole,
● inspirującą i przyjazną atmosferę wśród pasjonatów i pozytywnych ludzi,
● ścieżkę atrakcyjnych szkoleń i udział w konferencji branżowych,
● szansę na zdobycie cennego doświadczenia, umożliwiającą podnoszenie kompetencji,
● dalszą współpracę i stałe zatrudnienie dla najlepszych.

Jesteś zainteresowany/-a? To świetnie!
Prześlij swoje CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres hello@nativehash.io, wpisując w tytule e-maila „Stażysta ds. Influencer Marketingu”.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z
Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Administratorem danych jest NativeHash Sp. z o.o. - agencja influencerów znajdująca się pod adresem: Jasionka 954 E, 36-002 Jasionka. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

hello@nativehash.io