Szczegóły oferty pracy

Pracownik sekretariatu

Kancelaria Radców Prawnych T.Konecki, J. Stefaniak-Konecka

--ul. Jeżycka 45/2.--

Data dodania oferty:

12/08/2023

Praca

Opis oferty

Kancelaria Radców Prawnych T.Konecki, J. Stefaniak-Konecka s.c. poszukuje studentki/studenta zaocznych studiów prawa na stanowisko pracownika sekretariatu.

Twoje obowiązki:
• Obsługa recepcji,
• kontakt z sądami, urzędami oraz klientami,
• nadzór nad terminowym i prawidłowym przepływem informacji i dokumentów,
• archiwizacja dokumentacji,
• wsparcie prawników m.in. poprzez przygotowywanie projektów prostych pism,
• wykonywanie innych zadań zleconych przez zespół radców prawnych.

Nasze wymagania:
• Student/ka zaocznych studiów prawa,
• praktyczna znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office),
• Umiejętność obsługi narzędzi biurowych,
• Wysoka kultura osobista,
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• Umiejętności planowania i organizowania swojej pracy,
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia,
• rozwój pod opieką doświadczonych prawników,
• realizację samodzielnych, odpowiedzialnych zadań,
• miłą atmosferę pracy.

Miejsce pracy:
Siedziba Kancelarii w Poznaniu, ul. Jeżycka 45/2.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pośrednictwem portalu OLX: https://www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-sekretariatu-student-studentka-zaocznychstudiow-prawa-CID4-IDXHbkv.html?bs=olx_pro_listing