Szczegóły oferty pracy

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Polsko -Angielskie Przedszkole Kotki Dwa

Puszczykowo, Poland

Data dodania oferty:

10/10/2023

Praca

Opis oferty

Niepubliczne Polsko-Angielskie Przedszkole Kotki Dwa w Puszczykowie zatrudni

nauczyciela wychowania przedszkolnego

Kogo szukamy?

- kandydatka/kandydatki z wykształceniem kierunkowym pedagogicznym

- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenia

- ciekawego życia, pogodnego, koleżeńskiego, gotowego do dzielenia sią wiedzą z dziećmi i dorosłymi

- doświadczenie w pracy w środowisku przedszkolnym oraz znajomość j. angielskiego będzie dużym atutem

Oferujemy:

- pracę w zgranym i bardzo sympatycznym zespole nauczycielskim !

-zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (ev. część etatu - do uzgodnienia)

- kurs/studia podyplomowe dydaktyki języka angielskiego/pedagogiki M. Montessori - dla chętnych

- dużą autonomię pracy, możliwość tworzenia własnych propozycji programu

- pełną infrastrukturę do zajęć i zaplecze dydaktyczne i przyjazne środowisko koleżanek

Zakres obowiązków:

- planowanie i realizacja zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową i profilem przedszkola w kamaralnej grupie przedszkolnej (wraz z drugim opiekunem )

- prowadzenie dokumentacji nauczania zgodnie z aktualnymi przepisami

-współorganizacja realizacji kalendarza imprez przedszkolnych

- współpraca z Rodzicami, Dyrekcją i innymi pracownikami placówki

Miejsce pracy: Puszczykowo, ul. Poznańska 5 (k. dworca PKP)

dyrektor@kotki-dwa.pl

690 193 772