Szczegóły oferty pracy

Koordynator projektowo-administracyjny

Fundacja Aktywizacja Bez Granic

Poznań, Poland

Data dodania oferty:

01/09/2024

Praca

Opis oferty

Fundacja Aktywizacja Bez Granic, organizacja pozarządowa prowadząca działalność na terenie całego kraju w
obszarze wsparcia osób z niepełnosprawnościami na których rzecz realizuje projekty, poszukuje osób
zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze koordynatora projektowo-administracyjnego.

Zakres obowiązków:
- wsparcie i samodzielne przygotowywanie danych statystycznych w zakresie realizowanych projektów,
- udział w koordynacji działań projektowych,
- koordynacja działań administracyjnych Fundacji,
- bieżące raportowanie efektywności podejmowanych działań

Oczekujemy:
- umiejętności analitycznego myślenia,
- dobrej znajomości programu Excel- codzienne narzędzie pracy
- dobrej znajomości pozostałych programów administracyjnych
- umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji,
- kreatywności, podejmowania inicjatyw oraz dokładności

Oferujemy:
- Umowę o pracę lub umowę zlecenie
- Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, komputer )

Mile widziane:
- Doświadczenie z zakresu administracji
- Gotowość do podnoszenia własnych kwalifikacji
- Otwartość na zmiany i poznawanie nowych
- Podstawowa wiedza z zakresu praw osób niepełnosprawnych
- Podstawowa wiedza z zakresu projektów unijnych
- Mile widziane osoby studiujące zaocznie
- Czynne prawo jazdy Kategorii B

biuro@aktywizacjabezgranic.pl