Szczegóły oferty pracy

Asystent nauczyciela wychowania przedszkolnego

Niepubliczne Polsko -Angielskie Przedszkole Kotki Dwa

Puszczykowo, Poland

Data dodania oferty:

10/10/2023

Praca

Opis oferty

Niepubliczne Polsko-Angielskie Przedszkole Kotki Dwa w zatrudni

nauczyciela wychowania przedszkolnego lub asystenta nauczyciela;

miejsce pracy: ul. Poznańska 5, Puszczykowo (k. dworca PKP)

Kogo szukamy?

- kandydatka/kandydatki z wykształceniem wyższym pedagogicznym (lub w trakcie nabywania kwalifikacji)

- otwartego na nowe wyzwania, wiedzę i doświadczenia

- ciekawego życia, pogodnego, koleżeńskiego, gotowego do dzielenia sią wiedzą z dziećmi i dorosłymi

-empatycznego, uśmiechniętego i kreatywnego do edukacji w kameralnej grupie dzieci w grupie mieszanej wiekowo (3-6 lat) wraz z drugim opiekunem

-doświadczenie w pracy w środowisku przedszkolnym oraz znajomość j. angielskiego będzie dużym atutem

Oferujemy:

- zatrudnienie na pełen etat (ev. część etatu - do uzgodnienia)

- kurs/studia podyplomowe dydaktyki języka angielskiego/kurs pedagogiki M. Montessori - dla chętnych

- dużą autonomię pracy, możliwość tworzenia własnych propozycji programu

- pełną infrastrukturę do zajęć i zaplecze dydaktyczne i przyjazne środowisko koleżanek

Zakres obowiązków:

- planowanie i realizacja zajęć dydaktycznych zgodnie z podstawą programową i profilem przedszkola (w przypadku studenta wspólnie z nauczycielem)

- prowadzenie dokumentacji nauczania zgodnie z aktualnymi przepisami

-współorganizacja realizacji kalendarza imprez przedszkolnych

- współpraca z Rodzicami, Dyrekcją i innymi pracownikami placówki

Miejsce pracy: Puszczykowo, ul. Poznańska 5 (k. dworca PKP)

dyrektor@kotki-dwa.pl

690 193 772