Biuro karier

Wiemy czego szukają pracodawcy! Pomagamy studentom i absolwentom zdobyć doświadczenie podczas praktyk i znaleźć pierwszą pracę.

skontaktuj się z nami


Najważniejsze zadania Biura Karier

Promocja

przedsięwzięć adresowanych do społeczności akademickiej oraz Pracodawców.

Informowanie

o realizowanych projektach dot. rynku pracy, aktywizacji zawodowej Studentów i Absolwentów, poradnictwa zawodowego.

Organizacja

Realizowanie projektów, imprez oraz przedsięwzięć skierowanych do Studentów, Absolwentów i Pracodawców.

Doradztwo

Prowadzenie doradztwa zawodowego, szkoleń, gromadzenie i udostępnianie informacji o rynku pracy a także pośrednictwo pracy.

Indywidualne spotkania z doradcami zawodowymi pomagają studentom i absolwentom w wyborze ścieżki kariery, opracowaniu planu działania i sposobów realizacji zamierzonego celu zawodowego. W czasie szkoleń zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu autoprezentacji, opracowania dokumentów aplikacyjnych, różnych metod rekrutacji, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej oraz negocjacji płacowych. Informatory o rynku pracy zawierają zarówno wiadomości dotyczące firm ogólnopolskich i regionalnych oraz ich planów rekrutacyjnych, staży i praktyk zawodowych, wyjazdów zagranicznych jak i informacje o szkoleniach, kursach, szkołach językowych oraz studiach podyplomowych. Biuro Karier również aktywnie poszukuje, klasyfikuje i udostępnia oferty pracy stałej i czasowej.
Najnosze oferty pracy

Najnowsze oferty pracy

Sprawdź najnowsze oferty pracy naszych partnerów na stronie Biura Karier ANSM i zdobywaj nowe doświadczenia zawodowe.

SPRAWDŹ

Zanim pójdziesz na rozmowę o pracę:

Praktyki zawodowe