Poznańska Akademia Medyczna

Nauk Stosowanych im. Księcia Mieszka I

Zostań partnerem Akademii Mieszko!

Zapraszamy przedstawicieli sektora publicznego i prywatnego do nawiązania współpracy i wspólnego rozwijania kompetencji zawodowych
przyszłych specjalistów.

Pracodawco! Mamy to czego szukasz!

Nasi Studenci oraz Absolwenci z powodzeniem zasilają szeregi zarówno prywatnych przedsiębiorstw, jak i placówek publicznych. Jeśli poszukujesz idealnego kandydata do pracy, który posiada dobre wykształcenie, umiejętności praktyczne oraz kompetencje zawodowe - jesteś w dobrym miejscu.

Prezentacja firm

Zapraszamy przedsiębiorstwa, które posiadają ofertę pracy, lub możliwość zorganizowania praktyk, do zaprezentowania się przed studentami.

Skontaktuj się z Biurem Karier PAM, ustalimy dogodny dla obu stron termin spotkania. Zapewniamy promocję spotkania oraz niezbędny sprzęt.

Szkolenia i warsztaty

"Kto się nie rozwija, ten się cofa." Nasi Studenci i Absolwenci bardzo chętnie biorą udział w szkoleniach organizowanych przez Pracodawców.

Niewątpliwą korzyścią płynącą z tych spotkań jest możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów z młodymi specjalistami i poznać ich kompetencje.

Promocja ofert pracy

Oferty pracy naszych partnerów promujemy na stronie Biura Karier PAM oraz grupie Biuro Karier PAM na portalu Facebook. Możliwość dostępu do niej ma całe środowisko akademickie naszej Uczelni.

Materiały reklamowe firm zamieszczamy również na tablicach informacyjnych w budynku.

Kontakt z Biurem Karier

Gdzie kierować oferty?

W celu dodania oferty pracy/praktyki prosimy o przesłanie:

wymagań od kandydata, opis stanowiska, termin składania dokumentów itp.
w formacie PDF na adres: biurokarier@pam.poznan.pl