Szczegóły oferty pracy

Stażysta w dziale kadr i płac

Marma Polskie Folie

Poznań, Polska

Data dodania oferty:

29.03.2022

Koniec zbierania aplikacji:

31.05.2022
Staż

Opis oferty

Marma Polskie Folie Sp. z o. o., jeden z wiodących producentów folii i opakowań polietylenowych na rynku europejskim poszukuje osób na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Rzeszów

Twój Zakres obowiązków:
- Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
- Pomoc w sporządzaniu dokumentacji kadrowej
- Udział w sporządzaniu raportów i analiz kadrowych
- Archiwizacja dokumentacji kadrowej
- Prowadzenie akt osobowych
- Weryfikacja terminów szkoleń BHP oraz badań profilaktycznych
- Wsparcie w przygotowywaniu ofert rekrutacyjnych oraz opisów stanowisk

Nasze wymagania:
- Student studiów zaocznych lub absolwent na kierunkach: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse - warunek konieczny
- Status osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy w Rzeszowie lub możliwość jego uzyskania - warunek konieczny
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
- Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Zdobycie doświadczenia zawodowego
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Po odbyciu stażu zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w zaangażowanym zespole oraz przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach po nawiązaniu stosunku pracy
- Możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych po nawiązaniu stosunku pracy
- Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, prosimy o przesłanie CV na adres kadry@marma.com.pl z zamieszczoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym czasie możesz wycofać zgodę, kontaktując się z nami.

Przed przekazaniem swoich danych osobowych, zapoznaj się ze szczegółową informacją dotyczącą ich przetwarzania dostępną na stronie www.marma.com.pl

Proces rekrutacji:
Aplikacja na adres e-mail: kadry@marma.com.pl
Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami jako etap preselekcji
Rozmowa kwalifikacyjna z bezpośrednim przełożonym
Oferta współpracy dla wybranego kandydata.
Informacja zwrotna do pozostałych osób, które nie zostały wybrane

Adres składania aplikacji:

kadry@marma.com.pl