Szczegóły oferty pracy

Specjalista ds. kard i płac

ELMEX Logistics Group Sp. z o.o.

Jasin, Polska

Data dodania oferty:

29.03.2022

Koniec zbierania aplikacji:

31.05.2022
Praca

Opis oferty

Procesy kadrowe jako Specjalista ds. kard i płac

Pełen etat
Stacjonarnie
Swarzędz

Zakres obowiązków:
- współpraca z innymi działami;
- przygotowywanie list płac, naliczanie zasiłków;
- przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;
- przygotowywanie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy;
- rozliczanie czasu pracy pracowników;
- wystawianie zaświadczeń;
- sporządzanie zgłoszeń/wyrejestrowań a także deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz informacji PIT-4R/8AR, PIT-11, deklaracji PFRON, sprawozdań GUS;
- przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zatrudniania obcokrajowców;
- przygotowywanie wniosków do zaświadczeń A1.

Nasze wymagania
- chęć rozwoju;
- doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac;
- praktycznej wiedzy z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych;
- podstawowej wiedzy z zakresu księgowości;
- dobrej umiejętności naliczania wynagrodzeń;
- systematyczności dobrej organizacji pracy, samodzielności, terminowości;
- działania zgodnie z obowiązującymi przepisami.

To oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;
- spotkania, integracje i wyjazdy firmowe;
- pracę w przyjaznej i miłej atmosferze.

Osoba kontaktowa: Marta Szewczyk

Adres składania aplikacji:

marta.szewczyk@elmex.com.pl

Telefon kontaktowy:

+48 697 221 198