Szczegóły oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac ze znajomością języka angielskiego i polskiego

Ikea

Poznań, Polska

Data dodania oferty:

07.04.2022

Koniec zbierania aplikacji:

Praca

Opis oferty

O TOBIE
Jeśli szukasz pracy, w której znajdziesz dużo miłych akcentów to dobrze trafiłeś/trafiłaś! Tutaj będziesz mógł/mogła wykorzystać swoją znajomość języków obcych oraz umiejętności interpersonalne. O innych miłych akcentach możesz przeczytać w zakładce benefity U nas będziesz mógł/mogła rozwinąć skrzydła w obszarze HR (poprzednie doświadczenie w obszarze HR jest mile widziane, ale nie jest konieczne). Nie ma znaczenia, czy masz wykształcenie z zarządzania zasobami ludzkimi czy filologii językowej; dla nas ważne będzie to, czy jesteś gotowy/gotowa uczyć się nowych rzeczy, masz łatwość nawiązywania relacji i czy bierzesz odpowiedzialność za to, co robisz i nie boisz się przejąć inicjatywy.

Dodatkowo:
• znasz biegle język angielski i polski
• znasz bardzo dobrze pakiet MS Office

TWOJE OBOWIĄZKI
• wykonywanie procesów HR zgodnie z globalnymi kierunkami, standardami prawnymi i wymaganiami krajowymi,
• administrowanie bazą danych współpracowników IKEA w systemie SAP,
• przygotowanie dokumentów kadrowo-płacowych,
• zapewnienie wsparcia administracyjnego dla współpracowników IKEA.

O TWOJEJ ROLI
Dołączając do zespołu będziesz wspierał/wspierała innych współpracowników IKEA w Polsce, odpowiadając na ich pytania związane z obszarem Administracji Personalnej i Płac (komunikacja telefoniczna i mailowa). Poza tym, będziesz miał/miała ma duże możliwości rozwoju w swojej roli i wiele radości z używania języków obcych na co dzień.

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ WSPARCIA? ODEZWIJ SIĘ DO NAS!
Rozmowy prowadzimy w trybie ciągłym i zamkniemy ogłoszenie, gdy znajdziemy odpowiedniego kandydata/kandydatkę. Więc nie wahaj się i aplikuj już dziś, przesyłając swoje CV. Serdecznie zapraszamy do składania aplikacji!

ZA CO NAS POKOCHASZ/ TO MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ
• praca hybrydowa / zdalna,
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• zatrudnienie w pełnym i niepełnym wymiarze godzin
• program lojalnościowy Tack! dla pracowników
• prywatna opieka medyczna dla pracowników IKEA i ich rodzin,
• system kafeteryjny (w tym np. karta Multisport),
• ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków i plan emerytalny,
• nagrody jubileuszowe, prezenty oraz imprezy okolicznościowe
• dofinansowanie nauki języków obcych